Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych Valtra

Właścicielom ciągników fińskiej produkcji polecamy charakteryzujące się dużą sprawnością działania, fabrycznie nowe sprężyny gazowe do Valtra. To sprawdzone zamienniki wyprodukowane przez polską firmę FA Krosno, oferowane przez nasz sklep w dużej różnorodności modeli dopasowanych do konstrukcji kabin fińskich ciągników różnych serii. Sprawdź pełną listę dostępnych sprężyn i zamów model odpowiadający swoim potrzebom.

Odpowiednio dobrane sprężyny do maszyn i ciągników rolniczych ułatwiają ich codzienne użytkowanie. Umożliwiają bezproblemowe unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, na przykład okien dachowych, okien tylnych czy drzwi kabinowych. W ofercie firmy Majus znajdziesz szeroki wybór siłowników gazowych dedykowanych różnym kategoriom pojazdów, w tym ciągnikom i maszynom rolniczym fińskiej marki Valtra. To sprawdzone zamienniki kompatybilne z kabinami stosowanymi w wybranych modelach fińskich ciągników, a dzięki temu proste w montażu, gwarantujące dużą sprawność działania przez długi czas, w każdych warunkach klimatycznych. Zamawiając prezentowane sprężyny gazowe do Valtra niczym nie ryzykujesz, a możesz sporo zaoszczędzić.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzony, markowy sprzęt pochodzący od renomowanych europejskich producentów. To wykonane z najlepszej jakości materiałów, trwałe i niezawodne w działaniu sprężyny do maszyn, ciągników i wielu innych kategorii pojazdów, dostępne w dużej różnorodności modeli. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj sprężyny gazowej wybrać, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. Zapraszamy!

W ofercie posiadamy także inne sprężyny do maszyn