Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

MERCEDES/EVOBUS

Oferujemy wysokiej klasy sprężyny gazowe do EvoBus Mercedes, dedykowane wybranym zastosowaniom w autobusach i autokarach tej niemieckiej marki. Znajdziesz w tym miejscu sprzęt produkowany przez polską firmę FA Krosno. To nowe siłowniki wykonane z najlepszej jakości materiałów, charakteryzujące się wysoką niezawodnością działania, trwałe i proste w montażu. Zamów interesujący Cię ich rodzaj.

Zastępując zużyty lub uszkodzony siłownik na nowy, zwiększysz wygodę i bezpieczeństwo obsługi określonego rodzaju klapy, na przykład klapy otworu inspekcyjnego. Siłownik pomaga w uniesieniu ciężkiej klapy i przytrzymuje ją w optymalnej pozycji, ułatwiając dostęp do ukrytego pod nią elementu. Firma Majus sprzedaje różnorodne sprężyny do maszyn budowlanych i rolniczych, pojazdów osobowych i ciężarowych, przyczep, a także autobusów i autokarów. W tym miejscu znajdziesz te ostatnie, przede wszystkim przeznaczone do obsługi klap otworów inspekcyjnych sprężyny gazowe do EvoBus Mercedes – wybranych modeli autobusów i autokarów niemieckiej marki, między innymi do pojazdów serii Vario i Medio. To fabrycznie nowy sprzęt oferujący odpowiednią siłę działania i długość skoku.

Jeśli potrzeba Ci określonego rodzaju sprężyny do maszyn, w znalezieniu odpowiedniego produktu pomoże nasza wyszukiwarka. Jeżeli wciąż masz problem z odnalezieniem interesującej Cię części, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Dysponujemy rozbudowanym asortymentem produktów dedykowanych wielu klasom pojazdów i maszyn. Z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego, dopasowanego do Twoich potrzeb.