Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

SCANIA

Użytkownikom ciągników marki Scania oferujemy dobrej jakości zamienniki oryginalnych siłowników gazowych, w tym charakteryzujące się dużą uniwersalnością zastosowań, nowe sprężyny do maszyn polskiej marki FA Krosno. To profesjonalny sprzęt o potwierdzonej trwałości i dużej niezawodności działania. Zamów siłownik o interesujących Cię parametrach technicznych!

Wymiana zużytego siłownika na nowy to większy komfort i wyższy poziom bezpieczeństwa obsługi pojazdu, zwłaszcza w przypadku konieczności uniesienia ciężkiej klapy. Korzystając z oferty sklepu firmy Majus, możesz zamówić m.in. pasujące do wybranych modeli ciężarówek, fabrycznie nowe sprężyny gazowe do Scania. Znajdziesz w tym miejscu siłowniki o różnej długości skoku i siły działania, a także o różnych typach gwintów. Dzięki temu bez trudu odnajdziesz część dopasowaną do konkretnego modelu ciężarówki i określonego zastosowania. Prezentowane sprężyny do maszyn to podzespoły dedykowane wielu popularnym modelom ciężarówek, łatwe w montażu, trwałe i niezawodne w działaniu. Oczywiście w sklepie znajdziesz również części do innych marek pojazdów ciężarowych, osobowych, ciągników i maszyn rolniczych.

Jeżeli szukasz dobrej jakości zamiennika dla uszkodzonego lub zużytego siłownika gazowego do wybranego modelu ciężarówki, zapoznaj się z naszą ofertą. Sprzedajemy różnorodne sprężyny gazowe do Scania, pasujące do wielu modeli ciężarówek tej marki. To sprzęt dostępny w bogatym wyborze modeli, o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Skorzystaj z pomocy naszej wyszukiwarki, by odnaleźć potrzebny Ci podzespół.