Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Przeguby widełkowe

Zapoznaj się z naszą ofertą na fabrycznie nowe przeguby widełkowe i zamów model o interesującej Cię specyfikacji technicznej. Prezentowany sprzęt to jeden z podstawowych akcesoriów montażowych dedykowanych wybranym siłownikom gazowym, dostępny w ofercie naszego sklepu, w bogatym wyborze modeli. Znajdziesz w tym miejscu przeguby widełkowe z różnymi rodzajami gwintów i średnicami otworów, o różnej długości, przystosowane do montażu wielu popularnych modeli siłowników gazowych znajdujących zastosowanie m.in. w branży motoryzacyjnej, meblarskiej, medycznej czy w przemyśle. Odpowiednio dobrany przegub widełkowy gwarantuje wygodny montaż sprężyny gazowej i odpowiada za jej poprawne działanie w długiej perspektywie czasu.

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić fabrycznie nowe przeguby widełkowe we wszystkich popularnych rodzajach gwintów, o różnej długości. Oferujemy akcesoria montażowe z gwintem M5, M6, M8, M10 i M14. Znajdziesz tu także specjalne zawleczki – rodzaj sworznia zabezpieczającego do przegubu widełkowego o średnicy 8 mm lub 10 mm. Prezentowany sprzęt został wyprodukowany z odpowiednio dobranych materiałów, co przekłada się na jego dużą trwałość, w tym znaczną odporność na zerwania. To przydatne elementy montażowe dedykowane różnym rodzajom sprężyn gazowych uniwersalnych, umożliwiające ich bezproblemowy montaż i odpowiadające za ich dużą sprawność działania. Oferowane przeguby widełkowe pasują do wielu rodzajów siłowników, umożliwiając ich łatwą instalację. Jeśli zatem szukasz dobrej jakości akcesoriów montażowych do wybranych modeli sprężyn gazowych, skorzystaj z naszej oferty i przyjrzyj się dostępnym wersjom widełkowych przegubów metalowych. Polecamy!

Sprzęt od firmy Majus charakteryzuje się najwyższą jakością, w tym dużą precyzją wykonania, co przekłada się na jego trwałość i idealne dopasowanie do wybranych modeli siłowników gazowych. W ofercie firmy, prócz akcesoriów montażowych, takich jak przeguby widełkowe, znajdziesz również oryginalne sprężyny gazowe marki FA Krosno czy HAHN Gasfedern. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.