Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych Zetor

Użytkownikom różnych wersji ciągników czeskiej (dawniej czechosłowackiej) produkcji oferujemy fabrycznie nowe sprężyny gazowe do Zetora. Znajdziesz w tym miejscu sprzęt dedykowany wielu wersjom maszyn rolniczych tej niezwykle popularnej marki, idealnie do nich dopasowany, poprawiający komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Oferujemy sprężyny do maszyn starych i nowych, wyposażonych w kabiny z uchylanymi oknami i dedykowanymi ich wygodnemu unoszeniu siłownikami. Prezentowane akcesoria to wysokiej klasy zamienniki polskiej produkcji – siłowniki gazowe firmy FA Krosno. Jest to dobrej jakości sprzęt wyprodukowany z odpowiednio dobranych, trwałych materiałów, charakteryzujący się dużą precyzją wykonania, idealnie dopasowany do parametrów technicznych wybranych modeli ciągników Zetor, przeznaczony do uchylania drzwi, okien kabinowych czy szyberdachów. Ze względu na dobre dopasowanie konstrukcyjne prezentowane sprężyny gazowe do Zetora nie powinny sprawiać najmniejszych problemów przy montażu. Wystarczy zamówić produkt odpowiedni dla danego modelu pojazdu, w czym pomogą nasze sklepowe filtry. Firma Majus sprzedaje również akcesoria montażowe, w tym wkręcane lub wciskane sworznie kulowe wielu typów.

Zmodernizuj swój ciągnik lub przywróć pełną funkcjonalność jego kabinie, wykorzystując do tego oferowane przez nas sprężyny do maszyn. Sprzedajemy wiele rodzajów siłowników i dedykowanych ich profesjonalnemu montażowi akcesoriów. Zapoznaj się z całością naszych propozycji i zamów potrzebne Ci części lub zapytaj o ich dostępność. Zapraszamy!