Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Lista produktów marki Stabilus

Istniejąca od 1934 roku niemiecka firma Stabilus to jeden z największych producentów siłowników gazowych na świecie. Produkty marki dostarczane są do przeszło pięćdziesięciu państw i możemy odnaleźć je w wielu popularnych modelach pojazdów oraz maszyn produkowanych nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Północnej, regionie Azji i Pacyfiku. Starając się sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów, firma Majus oferuje wybrane modele sprężyn gazowych również tej marki.

Wywodząca swą nazwę od stabilizatorów samochodowych, ówcześnie niezwykle innowacyjnego systemu amortyzacji drgań, niemiecka firma Stabilus to współcześnie jeden z liderów na rynku siłowników gazowych stosowanych w różnych klasach pojazdów i maszyn. Warto podkreślić, że sprężyny gazowe Stabilus były pierwszymi tego typu podzespołami produkowanymi na skalę masową, z czego skorzystały największe niemieckie koncerny motoryzacyjne, takie jak Daimler Benz czy Volkswagen. Aktualna oferta firmy to tysiące produktów dedykowanych producentom samochodów osobowych, ciężarowych i specjalistycznych, pojazdów i maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, a także przemysłowi lotniczemu, energetycznemu, farmaceutycznemu i innym branżom. Sprężyny gazowe Stabilus to sprzęt o potwierdzonej, najwyższej jakości wykonania, gwarantujący płynną pracę w szerokim zakresie temperatur, charakteryzujący się dużą trwałością i niezawodnością działania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wybrane modele siłowników marki Stabilus, w tym sprężyny pchające do zastosowań uniwersalnych. Wystarczy sprawdzić oferowaną przez nie siłę działania, długość skoku i rodzaj zastosowanego gwintu.

Jeżeli zależy Ci na zakupie oryginalnego sprzętu niemieckiej marki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprężyny gazowe Stabilus. Zamów model o interesujących Cię parametrach technicznych, dopasowany do określonego zastosowania. W sklepie znajdziesz również wiele rodzajów siłowników gazowych i dedykowanych im akcesoriów innych popularnych w naszym kraju marek, przede wszystkim firmy FA Krosno. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów potrzebne Ci części. Zapraszamy!