Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych kabina KOJA

Użytkownikom popularnych na polskim rynku kabin dedykowanych wielu wersjom ciągników rolniczych, w tym Ursusom serii C-330 i C360, polecamy wysokiej jakości sprężyny gazowe do kabin Koja. To sprzęt dopasowany do kabin tej marki, gwarantujący wygodę obsługi uchylanych dachów i szyb tylnych, prosty w montażu i niezawodny w działaniu. Skorzystaj z oferty firmy Majus i zamów potrzebne siłowniki. 

Korzystając z naszej oferty, zamówisz wysokiej klasy sprężyny do maszyn i różnych kategorii pojazdów rolniczych, przeznaczone do unoszenia ciężkich elementów konstrukcyjnych, w tym przede wszystkim włazów dachowych, szyb tylnych oraz drzwi kabinowych. Prezentowane siłowniki gazowe są sprzętem idealnie dopasowanym do wybranych modeli kabin ciągnikowych oferowanych przez polską firmę Koja. Dzięki temu nie będziesz mieć najmniejszych problemów z ich montażem. Przy prawidłowej eksploatacji prezentowane siłowniki z powodzeniem posłużą przez wiele sezonów. Znajdziesz w tym miejscu dopasowane sprężyny gazowe do kabin Koja polskiej marki FA Krosno. To sprzęt trwały, bezobsługowy, charakteryzujący się niską awaryjnością, oferowany przez nasz sklep w niezwykle przystępnych cenach.

Zamów już dziś nowe sprężyny do maszyn lub ciągników rolniczych użytkowanych w Twoim gospodarstwie i zyskaj większą wygodę obsługi kabinowych drzwi, okien czy uchylanych dachów. Sprzedajemy sprawdzony, wytrzymały i charakteryzujący się pełną sprawnością działania w szerokim zakresie temperatur sprzęt najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Wybierz odpowiedni model siłownika i złóż zamówienie!

Oferujemy także inne sprężyny do maszyn