Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

KAROSA

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli siłowników dedykowanych różnorodnym wersjom pojazdów, w tym sprężyny gazowe do autobusów. Prezentujemy w tym miejscu sprzęt dopasowany do produkowanych w Czechach (również w dawnej Czechosłowacji) autobusów marki Karosa – od 2007 roku firma został w pełni zintegrowana z włoskim przedsiębiorstwem Iveco.

Do dyspozycji klientów poszukujących dobrej jakości zamienników dla sprężyn gazowych stosowanych w autobusach marki Karosa przygotowaliśmy oryginalne produkty renomowanej polskiej marki FA Krosno. To doskonałej jakości sprzęt charakteryzujący się dużą wytrzymałością i wysoką sprawnością działania w szerokim zakresie temperatur powietrza. Znajdziesz w tym miejscu sprężyny gazowe do Karosa, do drzwi bagażnika i innych zastosowań, przeznaczone do montażu w wielu wersjach autobusów tej czeskiej marki. Oferujemy siłowniki dedykowane różnorodnym modelom czeskich pojazdów, w tym autobusom miejskim, międzymiastowym LC 757 HD12 czy z silnikiem Iveco Euro 3. Wszystkie oferowane przez nas sprężyny gazowe do autobusów dokładnie opisaliśmy pod kątem parametrów technicznych, co powinno ułatwić wybór odpowiedniego ich rodzaju.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty na sprężyny gazowe do Karosa od firmy FA Krosno. To porządne zamienniki w jakości oryginału, o parametrach technicznych dopasowanych do wybranych modeli autobusów czeskiej marki, umożliwiające łatwe i bezpieczne unoszenie ciężkich klap bagażników. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego sprezyny-gazowe.com i zamów potrzebny Ci sprzęt.