Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next

Uniwersalne

Długość całkowita [mm]

74 - 1447
od: 
do: 

Długość skoku [mm]

10 - 700
od: 
do: 

Siła [N]

20 - 6000
od: 
do: 

Producent

Pojazdy osobowe

Marka

Model

Rocznik

Ciężarówki

Marka

Model

Rocznik

Autobusy

Marka

Model

Rocznik

Rolnicze i budowlane

Marka

Model

Inne zastosowania

Inne zastosowania

Akcesoria

Akcesoria

Konfigurator

Konfigurator

JELCZ

Użytkowanie autobusów marki Jelcz będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wyeksploatowane siłowniki zastąpią fabrycznie nowe, charakteryzujące się dużą niezawodnością działania sprężyny do autobusów od polskiej firmy FA Krosno. Zapoznaj się z całością oferty naszego sklepu i zamów komplet nowych siłowników gazowych, dzięki którym unoszenie ciężkich, autobusowych pokryw bocznych przestanie być jakimkolwiek problemem. 

Sprawny, odpowiednio dobrany pod względem długości skoku i siły działania siłownik gazowy umożliwia podniesienie ciężkiego elementu konstrukcyjnego i jego podtrzymanie w pozycji otwartej, w ten prosty sposób znacząco zwiększając komfort obsługi bagażników samochodowych, a także różnego rodzaju klap, okien, drzwi oraz innych elementów konstrukcyjnych pojazdów. W ofercie firmy Majus znajdziesz różnorodne sprężyny do autobusów wielu popularnych na polskim rynku marek. W tym miejscu prezentujemy oryginalne sprężyny gazowe do pojazdów Jelcz takich serii jak Berliet PR110, M210 czy M125. To idealnie dopasowany sprzęt charakteryzujący się dużą sprawnością działania i to w szerokim zakresie temperatur, również podczas dużych mrozów. 

Przywróć pełną sprawność działania klap bocznych stosowanych w popularnych modelach autobusów polskiej produkcji, wymieniając zużyte lub uszkodzone siłowniki na nowe, wysokiej klasy, polskie sprężyny gazowe do pojazdów Jelcz. To sprawdzony i trwały sprzęt, który zagwarantuje wygodę obsługi ciężkich elementów konstrukcyjnych, takich jak klapy boczne. Zamów potrzebne siłowniki już dziś. Polecamy! 

Posiadamy także inne spręzyny do maszyn