Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła F1 [N]

Producent

JELCZ

Użytkowanie autobusów marki Jelcz będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wyeksploatowane siłowniki zastąpią fabrycznie nowe, charakteryzujące się dużą niezawodnością działania sprężyny do autobusów od polskiej firmy FA Krosno. Zapoznaj się z całością oferty naszego sklepu i zamów komplet nowych siłowników gazowych, dzięki którym unoszenie ciężkich, autobusowych pokryw bocznych przestanie być jakimkolwiek problemem. 

Sprawny, odpowiednio dobrany pod względem długości skoku i siły działania siłownik gazowy umożliwia podniesienie ciężkiego elementu konstrukcyjnego i jego podtrzymanie w pozycji otwartej, w ten prosty sposób znacząco zwiększając komfort obsługi bagażników samochodowych, a także różnego rodzaju klap, okien, drzwi oraz innych elementów konstrukcyjnych pojazdów. W ofercie firmy Majus znajdziesz różnorodne sprężyny do autobusów wielu popularnych na polskim rynku marek. W tym miejscu prezentujemy oryginalne sprężyny gazowe do pojazdów Jelcz takich serii jak Berliet PR110, M210 czy M125. To idealnie dopasowany sprzęt charakteryzujący się dużą sprawnością działania i to w szerokim zakresie temperatur, również podczas dużych mrozów. 

Przywróć pełną sprawność działania klap bocznych stosowanych w popularnych modelach autobusów polskiej produkcji, wymieniając zużyte lub uszkodzone siłowniki na nowe, wysokiej klasy, polskie sprężyny gazowe do pojazdów Jelcz. To sprawdzony i trwały sprzęt, który zagwarantuje wygodę obsługi ciężkich elementów konstrukcyjnych, takich jak klapy boczne. Zamów potrzebne siłowniki już dziś. Polecamy! 

Posiadamy także inne spręzyny do maszyn