Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła F1 [N]

Producent

Niezawodność mechanizmu odpowiedzialnego za unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, na przykład klap bagażników samochodowych, okien dachowych czy drzwi w pojazdach rolniczych w największym stopniu zależy od jakości zastosowanych sprężyn gazowych.
O istnieniu sprężyn gazowych w aucie zwykle przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy ciężka klapa samochodowego bagażnika nie chce unieść się do końca lub po uniesieniu samoczynnie opada w dół.
W celu zwiększenia komfortu unoszenia klapy bagażnika, w większości modeli współcześnie produkowanych samochodów osobowych stosuje się tzw. sprężyny gazowe.
Ze względu na zdolność generowania dużej siły pchającej lub ciągnącej, trwałość, niezawodność działania i praktycznie bezobsługowy charakter, sprężyny gazowy stały się ważnym elementem naszej codzienności. To sprzęt powszechnie stosowany w motoryzacji, przemyśle meblarskim, medycynie, lotnictwie i wielu innych branżach. Pozwala ograniczyć siłę potrzebną do unoszenia i przytrzymywania ciężkich elementów konstrukcyjnych, przede wszystkim różnego ro
Ze względu na dużą uniwersalność, bezobsługowy charakter, trwałość i łatwość montażu siłowniki gazowe wykorzystywane są dziś powszechnie w wielu branżach, przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, lotniczym oraz meblarskim. To sprzęt, który wspiera pracę ludzkich mięśni, poprawia komfort i bezpieczeństwo obsługi wielu urządzeń. Pomaga w unoszeniu, podtrzymywaniu i blokowaniu ciężkich elementów, takich jak klapy bagażników samochodo
  • 1
  • 2
Pokazuje 1 do 5 z 8 (1 stron)