Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe stosuje się m.in. w motoryzacji, przemyśle meblarskim i maszynowym. Na jakie z nich warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasze podpowiedzi!
Do unoszenia ciężkich elementów konstrukcyjnych, przede wszystkim różnego rodzaju klap, ale także okien, włazów dachowych czy drzwi w pojazdach rolniczych od wielu lat wykorzystuje się sprężyny gazowe. To przystępne cenowo, nieskomplikowane w montażu, a przy tym w zasadzie bezobsługowe podzespoły techniczne, które w znaczący sposób poprawiają komfort użytkowania wielu kategorii maszyn, ciągników i przyczep rolniczych. Jak działają i gdzie się je
Ze względu na dużą uniwersalność zastosowań, niską awaryjność i bezobsługowy charakter, sprężyny gazowe pojawiają się współcześnie w wielu kategoriach pojazdów, maszyn i urządzeń.
Niezawodność mechanizmu odpowiedzialnego za unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, na przykład klap bagażników samochodowych, okien dachowych czy drzwi w pojazdach rolniczych w największym stopniu zależy od jakości zastosowanych sprężyn gazowych.
O istnieniu sprężyn gazowych w aucie zwykle przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy ciężka klapa samochodowego bagażnika nie chce unieść się do końca lub po uniesieniu samoczynnie opada w dół.
Pokazuje 1 do 5 z 11 (1 stron)