Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła F1 [N]

Producent

Ze względu na zdolność generowania dużej siły pchającej lub ciągnącej, trwałość, niezawodność działania i praktycznie bezobsługowy charakter, sprężyny gazowy stały się ważnym elementem naszej codzienności. To sprzęt powszechnie stosowany w motoryzacji, przemyśle meblarskim, medycynie, lotnictwie i wielu innych branżach. Pozwala ograniczyć siłę potrzebną do unoszenia i przytrzymywania ciężkich elementów konstrukcyjnych, przede wszystkim różnego ro
Ze względu na dużą uniwersalność, bezobsługowy charakter, trwałość i łatwość montażu siłowniki gazowe wykorzystywane są dziś powszechnie w wielu branżach, przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, lotniczym oraz meblarskim. To sprzęt, który wspiera pracę ludzkich mięśni, poprawia komfort i bezpieczeństwo obsługi wielu urządzeń. Pomaga w unoszeniu, podtrzymywaniu i blokowaniu ciężkich elementów, takich jak klapy bagażników samochodo
Rodzaj tłumienia determinuje sposób w jaki sprężyna gazowa zachowa się w końcowej fazie procesu wysuwu tłoczyska z cylindra, gdy cały układ sprężyny gazowej dochodzi do momentu całkowitego rozprężenia.
Czy wyobrażasz sobie świat bez food truck'ów? My też nie. Smak soczystego burgera, kuchni azjatyckiej czy naturalnych lotów jest nie do zastąpienia. Z naszego kolejnego wpisu dowiesz się więcej o roli sprężyn gazowych w mobilnej gastronomii, dla której zdecydowanie nastały TŁUSTE czasy.

Jak montować sprężyny gazowe?

    Poradniki      0 Komentarze  wyświetleń (282)
Jak montować sprężyny gazowe?
Nie musisz z każdym problemem jeździć do mechanika, ponieważ niektóre czynności związane z wymianą części eksploatacyjnych w Twoim samochodzie są na tyle proste do wykonania, że możesz podejmować się realizacji na własną rękę. Jedną z takich czynności jest m.in. wymiana sprężyn gazowych klapy bagażnika oraz maski silnika.