Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next

Uniwersalne

Długość całkowita [mm]

74 - 1447
od: 
do: 

Długość skoku [mm]

10 - 700
od: 
do: 

Siła [N]

20 - 6000
od: 
do: 

Producent

Pojazdy osobowe

Marka

Model

Rocznik

Ciężarówki

Marka

Model

Rocznik

Autobusy

Marka

Model

Rocznik

Rolnicze i budowlane

Marka

Model

Inne zastosowania

Inne zastosowania

Akcesoria

Akcesoria

Konfigurator

Konfigurator

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych inne zastosowania

Zwiększ wygodę unoszenia ciężkich klap stosowanych w różnych kategoriach pojazdów i maszyn, sięgając po oferujące odpowiednią siłę działania, dysponujące ściśle określoną długością skoku, fabrycznie nowe sprężyny gazowe marki FA Krosno. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór siłowników dedykowanych obsłudze klap stosowanych m.in. w przyczepach przeznaczonych do przewozu koni.

Zastosowanie siłowników gazowych w znaczący sposób ułatwia obsługę ciężkich elementów konstrukcyjnych, które wymagają uniesienia i przytrzymania na określonej wysokości. W ofercie sklepu internetowego firmy Majus znajdziesz różnorodne sprężyny gazowe o wielu zastosowaniach, dedykowane różnym klasom pojazdów i maszyn, głównie rolniczych. W tym miejscu prezentujemy sprzęt do zastosowań nieco mniej popularnych, między innymi do obsługi tylnych klap instalowanych w przyczepach przystosowanych do przewozu koni. Dzięki nim unoszenie i opuszczanie ciężkich klap jest znacznie łatwiejsze, a przy tym bardzo bezpieczne. Sprawny siłownik o określonej silne działania dostosowanej do ciężaru obsługiwanej klapy, gwarantuje jej bezproblemowe unoszenie i opuszczenie w płynny, szybki i bezpieczny dla użytkownika sposób.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów potrzebną Ci sprężynę dedykowaną określonej klasie pojazdu lub maszyny rolniczej. Sprzedajemy wyłączenie sprawdzony, trwały sprzęt pochodzący od renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. Jeśli chcesz kupić nowe sprężyny gazowe o pożądanych parametrach technicznych, pasujące do określonego typu pojazdu, użyj naszej wyszukiwarki. Zapraszamy!