Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła F1 [N]

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych New Holland

Wymień zużyte siłowniki na nowe sprężyny gazowe do New Holland, wybierając sprzęt firmy FA Krosno. W ten prosty sposób zwiększysz komfort i bezpieczeństwo użytkowania ciągnika. Do dyspozycji klientów firmy Majus przygotowaliśmy szeroki wybór siłowników dedykowanych maszynom rolniczym tej popularnej w naszym kraju marki. To sprzęt o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, pasujący do wielu maszyn, o różnym przeznaczeniu.

W sklepie czekają na Ciebie fabrycznie nowe sprężyny do maszyn wielu serii, przede wszystkim siłowniki odpowiedzialne za unoszenie i opuszczanie szyb, zarówno tylnych, jak i przednich, szyberdachów oraz drzwi. Dzięki nim w znaczący sposób zwiększa się funkcjonalność kabiny ciągnika rolniczego – wygoda oraz bezpieczeństwo uchylania okien kabinowych. Prezentowane sprężyny gazowe do New Holland są produktami szczegółowo opisanymi, dedykowanymi konkretnym modelom maszyn tej marki. Każdy siłownik ma nieco inną długość skoku, siłę pchającą, wymiary cylindra i tłoczyska. W specyfikacji technicznej sprawdzisz również sposób mocowania. W razie potrzeby akcesoria niezbędne do szybkiej i poprawnej instalacji sprężyny gazowej również zamówisz w naszym sklepie.

Nie trać czasu na poszukiwanie oryginalnych podzespołów, gdy polskie sprężyny do maszyn masz na wyciągnięcie ręki. To sprawdzony, pewny sprzęt, dzięki któremu naprawisz uszkodzoną kabinę ciągnika, przywracając mu dawną świetność. Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i zamów interesujące Cię części. Gdy interesującego Cię produktu nie ma w ofercie, napisz lub zadzwoń.