Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

MERCEDES

Produkowane przez firmę FA Krosno sprężyny gazowe do autobusów Mercedes – do wybranych modeli pojazdów tej marki, to wysokiej klasy zamienniki w jakości oryginału, przystosowane do szybkiego montażu, przeznaczone do unoszenia i przytrzymywania pokrywy silnika, klapy bagażnika lub pokrywy luku bagażowego. Zapoznaj się z naszymi produktami i zamów siłownik o interesujących Cię parametrach technicznych.

Wytrzymałe siłowniki gazowe do autobusów Mercedes wielu serii

Elementem odpowiedzialnym za unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, takich jak różnego rodzaju pokrywy i klapy bagażników samochodowych są bezobsługowe siłowniki gazowe. Korzystając z oferty firmy Majus, masz możliwość zamówienia podzespołów o parametrach idealnie dopasowanych do charakterystyki technicznej konkretnego pojazdu. W tym miejscu prezentujemy fabrycznie nowe siłowniki gazowe do autobusów Mercedes wielu popularnych serii. To m.in. sprzęt wyprodukowany przez polską firmę FA Krosno, jednego z liderów europejskiego rynku siłowników gazowych, charakteryzujący się wysoką niezawodnością działania, prosty w montażu i trwały, zachowujący sprawność w szerokim zakresie temperatur powietrza.

Postaw na sprawdzony sprzęt od zaufanego producenta, zamawiając nowe sprężyny gazowe do autobusów Mercedes właśnie w naszej firmie. Gwarantujemy szybką dostawę zarówno siłowników, jak i dedykowanych im akcesoriów. W sklepie możesz zamówić brakujące wsporniki, końcówki, sworznie kulowe czy różnego rodzaju przedłużki. Zapoznaj się z całą ofertą i zamów potrzebne Ci elementy techniczne. Zapraszamy!