Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych Ursus

Zadbaj o funkcjonalność kabiny w ciągniku rolniczym Ursus, wymieniając zużyte lub uszkodzone siłowniki na nowe, dopasowane sprężyny do maszyn rolniczych tej popularnej polskiej marki. Oferujemy sprawdzony, niezawodny w działaniu i trwały sprzęt od renomowanego producenta siłowników gazowych na rynku europejskim, polskiej firmy FA Krosno. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów potrzebny Ci model siłownika. Polecamy!

Siłownik gazowy to element odpowiedzialny za unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych, na przykład tylnych szyb instalowanych w ciągnikach rolniczych, a także okien dachowych czy drzwi kabinowych. Prezentowane sprężyny gazowe do Ursusa to fabrycznie nowe podzespoły polskiej produkcji, wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów, charakteryzujące się dużą niezawodnością działania w szerokim zakresie temperatur powietrza, proste w montażu i bezproblemowe w codziennym użytkowaniu. Wystarczy dbać o czystość tłoczyska, a każda z prezentowanych sprężyn posłuży przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Sprawdź, jakie sprężyny do maszyn aktualnie oferujemy i zamów potrzebne modele.

Firma Majus oferuje różnorodne sprężyny gazowe do Ursusa oraz wielu innych marek popularnych na polskim rynku maszyn i ciągników rolniczych. Jeśli interesuje Cię zakup siłownika o określonej długości skoku czy sile działania (sile pchającej), skorzystaj z pomocy sklepowego systemu filtrów. W ten prosty sposób odnajdziesz podzespoły o pożądanych parametrach technicznych. Zamów potrzebne sprężyny, a my zadbamy o ich szybką dostawę!

Sprawdź pozostałe sprężyny do maszyn