Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła F1 [N]

Producent

Sprężyny gazowe - Technika medyczna

Sprężyny gazowe do łóżek szpitalnych i innych urządzeń - dla medycyny (1)Sprężyny gazowe wykorzystywane są także w budowie urządzeń medycznych. Pomagają między innymi w opuszczaniu/podnoszeniu oparcia łóżka szpitalnego.

Pneumatyczne unoszenie łóżek szpitalnych

Zastosowanie sprężyn gazowych pozwala na sprawne unoszenie różnorodnych elementów konstrukcyjnych bez konieczności angażowania dużej ilości energii. Stosując podnośniki gazowe do łóżka, możemy stworzyć prostą w obsłudze konstrukcję, która zagwarantuje duży komfort użytkowania zarówno pacjentowi, jak i personelowi medycznemu. Oferowane przez firmę Majus uniwersalne modele sprężyn gazowych takich marek jak FA Krosno czy HAHN Gasfedern to doskonałej jakości sprzęt, który umożliwi sprawne unoszenie i przytrzymywanie ciężkich elementów konstrukcyjnych w żądanym położeniu. Prezentowane siłowniki gazowe do łóżek mogą być wykorzystane do unoszenia zagłówków lub innych części konstrukcyjnych łóżka – w zależności od zastosowanego rozwiązania. W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele modeli sprężyn gazowych o różnych rozmiarach i sile działania. Wybierz produkt o pożądanych parametrach technicznych. Zamówisz u nas również akcesoria niezbędne do sprawnego montażu sprężyn, w tym różnorodne końcówki, sworznie kulowe, wsporniki czy przedłużki.

Jeżeli poszukujesz sprężyn gazowych do urządzeń medycznych skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź wypełnij formularz zapytania w konfiguratorze podając szczegółowe dane swojej starej sprężyny, lub potrzebnej do nowego projektu.

Sprężyny gazowe do łóżek szpitalnych i innych urządzeń - dla medycyny (2)