Responsive layout
navigate_next
navigate_next

Uniwersalne

Długość całkowita [mm]

74 - 1447
od: 
do: 

Długość skoku [mm]

10 - 700
od: 
do: 

Siła [N]

20 - 6000
od: 
do: 

Producent

Pojazdy osobowe

Marka

Model

Rocznik

Ciężarówki

Marka

Model

Rocznik

Autobusy

Marka

Model

Rocznik

Rolnicze i budowlane

Marka

Model

Inne zastosowania

Inne zastosowania

Akcesoria

Akcesoria

Konfigurator

Konfigurator

Amortyzatory

Do zastosowań profesjonalnych przygotowaliśmy nowoczesne amortyzatory przemysłowe. To urządzenia o wielu zastosowaniach, wykorzystywane przede wszystkim do obsługi ciężkich elementów konstrukcyjnych, stosowane w wielu branżach. Jeżeli szukasz sprzętu o określonych parametrach technicznych, w jego znalezieniu powinien pomóc nasz sklepowy system filtrów. Wystarczy podać siłę F1, długość skoku lub całkowitą długość siłownika.

Przykładowym sprzętem oferowanym przez naszą firmę jest amortyzator cierny do pralki, który pomaga zredukować drgania pojawiające się przy dużej szybkości obrotów bębna czy siłownik odpowiedzialny za obsługę drzwi w przyczepie kempingowej. Tego typu akcesoria zwiększają komfort i bezpieczeństwo obsługi różnorodnych konstrukcji, przez co są stosowane z coraz większą częstotliwością. Ze względu na dużą dostępność i przystępne ceny nowoczesne amortyzatory przemysłowe mogą być stosowane również w branży meblarskiej czy stolarskiej, na przykład w charakterze siłowników odpowiedzialnych za unoszenie okien dachowych czy otwieranie ciężkich, drewnianych drzwi barków.

Jeżeli interesuje Cię możliwość zakupu urządzenia o określonej sile F1, firma Majus przygotowała prosty w obsłudze filtr, dzięki któremu odnajdziesz potrzebne Ci amortyzatory przemysłowe. Gdy nie możesz znaleźć potrzebnego Ci sprzętu, zatelefonuj lub napisz z pytaniem o jego dostępność. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów potrzebny Ci amortyzator, siłownik gazowy do auta, maszyny rolniczej lub innej kategorii sprzętu.