Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

Sprężyny gazowe do maszyn rolniczych Hurlimann

Osobom remontującym ciągniki rolnicze polecamy wysokiej klasy sprężyny gazowe do Hurlimann od firmy FA Krosno. To sprzęt idealnie dopasowany do wybranych modeli traktorów tej marki, przeznaczony do uchylania drzwi i okien kabinowych. Siłowniki mają wymiary oraz konstrukcję umożliwiającą ich bezproblemowy montaż w wybranym modelu ciągnika i stanowią doskonałą alternatywę dla części oryginalnych.

Odpowiednio dobrany siłownik gazowy to sprzęt ułatwiający unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych oraz umożliwiający ich bezpieczne opuszczanie. Zastosowanie tego typu akcesoriów zwiększa komfort obsługi wielu typów pojazdów, różnego rodzaju urządzeń i wybranych elementów konstrukcyjnych. Prezentowane sprężyny do maszyn przeznaczone są do obsługi drzwi i okien w kabinach wybranych modeli ciągników rolniczych marki Hurlimann. Każdy z nich dysponuje nieco inną siłą pchająca, tym samym może pełnić różne funkcje. Znajdziesz w tym miejscu sprężyny gazowe do Hurlimann Elite XB, XA Tier 3, XB Max Tier 3, XS, XT, XV i wielu innych modeli ciągników tej marki obecnie należącej do koncernu SDF (dawniej SAME Deutz-Fahr). Sprężyny przeznaczone są do uchylania i zabezpieczania drzwi, szyby tylnej lub przedniej.

Jeśli chcesz kupić nowe, porządnie wykonane, a przy tym tanie sprężyny do maszyn rolniczych, polecamy produkty polskiej marki FA Krosno. To sprzęt charakteryzujący się solidną konstrukcją, wynikającą z niej trwałością i niezawodnością działania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na akcesoria do sprężyn gazowych. Skorzystaj z propozycji firmy Majus i zamów sprzęt, dzięki któremu ulepszysz swój ciągnik.