Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj wg parametrów:

Marka

Model

Rocznik

Długość całkowita [mm]

od: 
do: 

Długość skoku [mm]

od: 
do: 

Siła F1 [N]

od: 
do: 

Producent

NEOPLAN

Nowe sprężyny gazowe do autobusów Neoplan od polskiej firmy FA Krosno to wysokiej klasy zamienniki, które z powodzeniem zastąpią zużyte lub uszkodzone siłowniki oryginalne. Dzięki prezentowanym podzespołom unoszenie ciężkiej klapy bagażnika, pokrywy silnika czy klapy luku bagażowego przestanie być jakimkolwiek problemem. Zapoznaj się z ofertą firmy Majus i zamów nowe siłowniki do wybranego modelu autobusu niemieckiej marki.

Sprawdzone sprężyny gazowe do autobusów Neoplan marki FA Krosno

Choć aktualnie pod marką Neoplan produkowane są jedynie autobusy lotniskowe, to jednak na rynku wciąż obecnych jest mnóstwo starszych modeli pojazdów, w tym autobusów produkowanych m.in. w kooperacji z firmą MAN (2003-2009). W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne sprężyny gazowe do autobusów Neoplan wielu serii – potrzebny siłownik odnajdziesz przy pomocy numeru katalogowego lub sprawdzając jego szczegółowe parametry techniczne – wymiary, zastosowane gwinty i końcówki oraz siłę F1 (N). Prezentowane siłowniki to przede wszystkim części produkowane przez polską firmę FA Krosno, znanego na rynku europejskim producenta sprężyn gazowych do samochodów, maszyn rolniczych i budowlanych.

Napraw uszkodzoną klapę bagażnika lub pokrywy silnika w pojeździe marki Neoplan, stosując odpowiedni rodzaj siłownika gazowego. Sprawdź, jakie sprężyny gazowe do autobusów Neoplan aktualnie oferujemy i zamów ich wersje o interesującej Cię specyfikacji technicznej. To sprzęt fabrycznie nowy, gotowy do montażu, gwarantujący sprawną obsługę klap w każdych warunkach pogodowych, również przy mroźnej aurze.