Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

31 - 1447

Długość skoku [mm]

10 - 960

Siła F1 [N]

20 - 6000

Producent

IRISBUS

Inwestycja w nowe sprężyny gazowe do Irisbus pozwoli zwiększyć komfort unoszenia ciężkich klap silników lub bagażników stosowanych w wybranych modelach autobusów miejskich i autokarów istniejącej od 2003 do 2013 roku marki – obecnie Iveco Bus. Prezentowany sprzęt to wysokiej klasy zamienniki polskiej produkcji, siłowniki gazowe firmy FA Krosno. Sprawdź i zamów potrzebny Ci model!

Zastosowanie odpowiednio dobranych siłowników gazowych umożliwia wygodne i bezpieczne unoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych. W przypadku pojazdów są to najczęściej klapy bagażników i maski silników. W ofercie naszego sklepu znajdziesz fabrycznie nowe sprężyny gazowe do autobusów starszych i nowych generacji, w tym do pojazdów marki Irisbus. To powstała w 2003 roku marka zajmująca się produkcją autobusów i autokarów, skupiająca pod jednym szyldem wielu mniejszych producentów tego typu pojazdów. Od 2013 roku nazwa marki została zmieniona i dziś jest to Iveco Bus. Jeśli jesteś właścicielem lub serwisujesz autobusy Irisbus, w ofercie firmy Majus znajdziesz dedykowane im siłowniki do klapy maski lub bagażnika. Prezentowane sprężyny gazowe do Irisbus to sprzęt fabrycznie nowy, charakteryzujący się dużą sprawnością działania w szerokim zakresie temperatur powietrza.

Zamów odpowiedni siłownik gazowy i zastąp nim zużytą wersję oryginalnej sprężyny. Dzięki temu zwiększysz komfort i poprawisz bezpieczeństwo codziennej obsługi pojazdu. W sklepie czekają na Ciebie nowe sprężyny gazowe do autobusów z serii Agora oraz produkowanych pod marką Irisbus pojazdów z serii Renault R312. Skorzystaj z naszej oferty i zamów potrzebne Ci części. Polecamy!