Responsive layout
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next
navigate_next

Sprężyna gazowa (FA Krosno 31151) MG ZT, ZT-TOURER maski silnika - sedan, kombi 01-05

31151
FA Krosno
Dostępny
45,00 zł
Brutto

Jesteś użytkownikiem auta MG ZT lub ZT-TAURER? Twoim zadaniem jest remont lub wyposażenie tego auta? Brytyjska marka Morris Garages może nie zdobyła szczytu popularności w Polsce, jednak często można znaleźć zadbany model w atrakcyjnej cenie – dlatego warto zainteresować się nim podczas poszukiwań samochodu dla siebie. 

My ze swojej strony możemy zaproponować asortyment, który poprawi komfort użytkowania pojazdu i sprawi, że otwarcie maski oraz utrzymanie jej w górze będzie bezproblemowym zadaniem. Siłownik maski silnika dla kombi lub sedana to atrakcyjna propozycja dla wszystkich osób, które zastanawiają się nad tuningiem, remontem lub wyposażeniem auta. 

Sprężyny gazowe to wysokiej jakości produkt, wykonany zgodnie z najwyższymi rynkowymi standardami. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez Polską firmę FA Krosno, która cieszy się od lat zadowoleniem najbardziej wymagających klientów. Jeśli też należysz do grupy osób, które cenią sobie najwyższą jakość, to nasz asortyment spełni Twoje wymagania.

Nr katalogowy
31151
Marka
MG
Model
ZT, ZT-TOURER
Zastosowanie
maska silnika - sedan, kombi
Rocznik
01-05
Średnica tłoczyska [mm]
8
Średnica cylindra [mm]
19
Długość całkowita (mierzona w osiach końcówek) [mm]
338
Długość skoku [mm]
119
Siła F1 [N]
420
Końcówka od strony tłoczyska
22231
Końcówka od strony cylindra
22231
Nr oryginalny
BKK500010
Producent
FA Krosno
Kategoria
Samochody osobowe
Gwint od strony tłoczyska
M6
Gwint od strony cylindra
M6