Szukaj sprężyn gazowych wg parametrów:

Marka samochodu

Model samochodu

Rocznik

Długość całkowita [mm]

Długość skoku [mm]

Siła [N]

Producent

Producent sprężyn gazowych - FA Krosno

Produkcja sprężyn gazowych ? Producent: FA KrosnoFA Krosno S.A. zaczęła produkcję w 2006 roku, odkupując od firmy Delphi linie produkcyjne do produkcji sprężyn gazowych, drążków kierowniczych i przegubów kulowych ze wszystkimi prawami do własności intelektualnej.

Z czasem działalność firmy wzbogaciła się o regenerację sprzęgieł oraz produkcję komponentów przeznaczonych do amortyzatorów, a kolejne inwestycje pozwoliły na uruchomienie malarni oraz wyposażenie laboratorium w nowoczesny sprzęt pomiarowy, komorę klimatyczną oraz solną.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakościowym klientów , stawiając na własną markę oraz otwierając firmę na nowe rynki, spółka w ciągu kilku lat zyskała pozycję znaczącego gracza na rynku części motoryzacyjnych.

Wykorzystując renomowane technologie FA Krosno dostarcza klientom produktów zróżnicowanych oraz spełniających wyśrubowane wymagania dotyczące trwałości i praktycznego wykorzystania. Oferowane przez nas sprężyny gazowe znajdują zastosowanie w różnych urządzeniach, w tym samochodach większości marek. 

Dzisiaj spółka dostarcza swoje produkty do takich przedsiębiorstw jak: Fiat (Polska, Turcja, Serbia), Scania, Man, AGCO i jest znaczącym graczem na europejskim rynku części zamiennych. Jej marka jest gwarancją najwyższej jakości oraz optymalnego połączenia ceny i solidności. 

: